سه شنبه، 26 شهریور 98 ساعت 03:06 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 15:04:06 1397/09/23
امام جمعه امیرکلا:

متاسفانه برخی از گروه های غرب زده،به دنبال حذف مولفه های قدرت کشور هستند!

مازنیوز:تورم نزدیک به 40 تا 50 درصد رسیده با 200 هزار تومان سبد کالا و افزایش 20 % حقوق (که هنوز نیامده باعث افزایش کالاها شده ) قرار است کدام مشکل را حل کنند.!!
متاسفانه برخی از گروه های غرب زده،به دنبال حذف مولفه های قدرت کشور هستند!

به گزارش مازنیوز حجت الاسلام بابائیان.امام جمعه امیرکلا در،خطبه های نماز جمعه امروزاظهار کرد:پاسخ منطقی ملت رشید و قهرمان ایران به شیاطین غربی این است که دلیل آزمایش موشکی ما این بود که نظام سلطه و دولت های موذی و مستکبر،عمیقا،احساس نگرانی کنند تا تبدیل ایران به افغانستان،عراق،سوریه،ویمن و...هرگز به سر مبارکشان خطور نکند و احساس تبدیل ایران به گاو شیرده هم پیدا نکنند که اصلا برای مزاج این خود خواهان بی شعور خوب نیست.

وی افزود:برخی جریانات وابسته به غرب می گویند،قبل از آزمایش موشکی باید از اروپا اجازه بگیریم!!این رویکرد ذلت بار،ایران را در برابر اروپا به یک دولت مطیع و بی اراده تبدیل خواهد کرد.
در حالی که کشورهای اروپایی و عربستان بیشترین سلاح های ممنوعه را بکار میگیرند وبه هیچ کس هم پاسخگو نیستند!!
متاسفانه برخی از گروه های غرب زده،به دنبال حذف مولفه های قدرت کشور هستند!
هسته‌ای را که دادند رفت،حالا به دنبال موشکی هستید؟!!
خطیب جمعه امیرکلا خاطر نشان کرد:دولتمردان و مجلس محترم از برجام خسارت بار،درس بگیرند،فضا را برای هر آنچه که غربیها و اروپایی ها و دشمنان ملت از ما میخواهند،مهیا نکنند...!
و بجای امتیاز گرفتن از دشمنان،درصد امتیاز دادن و کسب رضایت آنان نباشند!
وی ادامه داد:اگر ایران اسلامی ثروتمند،درست اداره بشود،یعنی مدیران انقلابی پرکار،وکم هزینه به سر کار میایند،هم پیشرفت خواهیم کرد وهم فقر ریشه کن خواهد شد.
مشکل کشور،قدرت پیدا کردن برخی مدیران اشرافی غرب زده است که با عدالت و پیشرفت بیگانه اند!

این مقام مسئول تصریح کرد:غرب پرستان،چشم وگوش خود را باز کنند تا آزادی و حقوق بشر سران غرب را،زیر ضرب وشتم وحشیانه پلیس فرانسه ببینند.
حوادث فرانسه نتیجه ی حمایت دولت از سرمایه داری است،مسئولین ما هم درس عبرت بگیرند و به فکر اقشار ضعیف جامعه باشند.
وی افزود:در سال 91در اوج تحریم ها،هم انرژی هسته ای داشتیم،و هم روزی 1 میلیون و 300هزار بشکه نفت را با قیمت 100 دلار می فروختیم،برجام را پذیرفتیم و توی قلب صنعت هسته ای سیمان ریختیم،ولی روزی فقط 1 میلیون بشکه نفت 50 دلاری می فروشیم!!
خدا قوت دلاوران ،خسته نباشید اسطوره ها!!!
قیمت همه اجناس در کشور دو یا سه برابر شده ،سوال مردم این است که چرا باید تاوان تامین کسری بودجه کشور از طریق افزایش نرخ ارز و دلار را مردم بپردازند؟
وظیفه دولت محترم کاهش تورم است نه افزایش بی فایده حقوق کارمندان و کارگران!
زیرا هر چه حقوق افزایش پیدا کند به همان اندازه قیمت کالاها باز هم بالا میرود.

حجت الاسلام بابائیان تاکید کرد:دولت محترم عنایت دارند که مسکن مزخرف (به قول وزیر مسکن سابق) از متری سه میلیون تومان به 10 میلیون تومان رسید،تورم نزدیک به 40 تا 50 درصد رسیده با 200 هزار تومان سبد کالا و افزایش 20 % حقوق (که هنوز نیامده باعث افزایش کالاها شده ) قرار است کدام مشکل را حل کنند.!!
برخی از دستگاه های سه قوه نیاز به خانه تکانی شدید دارند،مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم از آنکه نتیجه تحریم ها باشد نتیجه بی تدبیری ها و تصمیمات غلط بعضی از مسئولین بوده است.
کشور احتیاج به مدیران اجرایی،توانمند،متعهد دارد.

وی افزود:برخی برای توجیه وضعیت نابسامان اقتصادی کشور به مردم دروغ می گفتند چون شما از حزب الله لبنان،مردم سوریه و یمن و... حمایت می کنید اینطوریه!!
حالا فرانسوی ها چطور؟!!
آنها که مدافع حرم،حزب الله،مرگ بر آمریکا و اسرائیل ندارند چرا اوضاع اقتصادیشان بر هم خورده و مردم به خیابان ها کشانده شدند؟!!
چرا نمی گویید اوضاع اقتصاد جهان رو به فروپاشه؟!!
وزارت خارجه آمریکا،اخراج خانواده مسئولان ایرانی از آمریکا را بررسی می کند.
سوال مردم از برخی مقامات ایرانی این است که چرا فرزندانشان را برای کار و یا تحصیل به آمریکا می فرستند که آنها را متهم به ریاکاری کنند؟!!
و بگویند مقامات حکومت شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند اما خانواده خود را با پول مردم ایران به کشور به اصطلاح شیطان بزرگ میفرستند!!

وی ادامه داد:غربیها دیگر حق ندارند به دولتمردان و ملت ما درس دموکراسی و حقوق بشر بدهند،پلیس فرانسه مردم را (جلیقه زردها)مورد شدیدترین برخورد و ضرب و جرح خود قرار می‌دهد و سازمان های حقوق بشری حقه خون گرفته اند!!
جوانان انقلابی ومومن کشور،معجزه انقلاب ومایه افتخار وستون های این انقلاب و کشورند.

امام جمعه امیرکلا درپایان گفت:همان گونه که رهبری معظم انقلاب فرمودند:این درست نیست،بارگرانی و بیکاری برای مردم باشد آن وقت پول را بدهند به برخی مسئولین بخورند و به ریش مردم و انقلاب بخندند

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات