چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 20:52:35 1398/05/15
هدیه رهبر معظم انقلاب به مردم غرب کشور

فرمانده کل سپاه: طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور، هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور است

مازنیوز؛ سردار حسین سلامی عصر امروز پس از بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک کشور در استان کرمانشاه، با اظهار خرسندی از پیشرفت ۷۵ درصدی طرح ساماندهی افزود: این طرح بزرگترین طرح آبی منطقه غرب آسیاست و ۵ استان کشور از دستاورد‌ها و برکات مثبت و تحول آفرین آن بهره خواهند برد.
فرمانده کل سپاه: طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک غرب کشور، هدیه مقام معظم رهبری به مردم غرب کشور است

به گزارش مازنیوزبه نقل از سپاه نیوز؛ سردار حسین سلامی عصر امروز پس از بازدید از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک کشور در استان کرمانشاه، با اظهار خرسندی از پیشرفت ۷۵ درصدی طرح ساماندهی افزود: این طرح بزرگترین طرح آبی منطقه غرب آسیاست و ۵ استان کشور از دستاورد‌ها و برکات مثبت و تحول آفرین آن بهره خواهند برد.
وی این طرح را نماد همت، همبستگی و اراده مشترک دولت و سپاه در پرتو هدایت‌ها و حمایت‌های ویژه رهبر معظم انقلاب، در پاسخ به نیاز‌های مردم عزیز غرب کشور برشمرد و تصریح کرد: طرح توسعه منابع آب و خاک غرب کشور هدیه رهبر عزیز انقلاب به مردم منطقه غرب کشور است.
سردار سلامی با قدردانی از اقدام جهادی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و وزارت نیرو تاکید کرد: ملت ما از شایستگی پیروزی در هر جنگی از جمله جنگ اقتصادی برخوردار است و جنگ‌های تحمیلی در واقع نباید دستاوردی جز برد برای ما داشته باشد؛ لذا خدمت رسانی به مردم و سازندگی و آبادانی کشور در هر شرایطی بایستی با سرعت و سهولت به نتیجه برسد.
وی تحکیم امنیت از طریق پیشرفت و آبادانی و پیوند با معیشت و رفاه مردم را پایدار و مطلوب دانست و تصریح کرد: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و جهاد در میدان سازندگی را امتداد دفاع مقدس می‌دانیم و عملیات‌های ما در اجرای این طرح‌ها تعریف و مصداق پیدا کرده است.
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: طرح توسعه منابع آب و خاک غرب کشور و ده‌ها طرح راهبردی دیگر در میهن اسلامی، عملیات‌های بیت المقدس و فتح المبین ما در دفاع مقدس اقتصادی برابر تحریم و جنگ اقتصادی دشمن است.
سرلشکر سلامی با بیان اینکه احساس در جنگ بودن به ما انرژی برای حرکت‌های بزرگ و سرنوشت ساز می‌دهد، خاطرنشان کرد: ما نگران جنگ نظامی نیستیم، چون اقتدار و آمادگی داریم و دشمن هم ناتوان از اراده تهاجم و جنگ نظامی است؛ لذا علاقه مندیم اتفاقاتی مانند این طرح بزرگ که آثار آن در صحنه زندگی مردم و آینده جوانان عزیز و با غیرت ایرانی پدیدار می‌شود، بایستی واقعه جاری و غالب امروز کشور قرار گیرد.
گفتنی است سردار سرتیپ عظیمی فر فرمانده قرارگاه نجف، سردار سرتیپ دوم پاسدار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و چند تن از معاونان ستاد فرماندهی کل سپاه، سرلشکر سلامی را در این بازدید همراهی کردند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات