چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 04:07 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 01:44:31 1398/07/09

پیام مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نکا به سی و دومین یادواره 33 شهید والامقام نیروگاه شهید سلیمی نکا

مازنیوز: پیام مهندس نعمتی مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نکا به سی و دومین یادواره 33 شهید والامقام نیروگاه شهید سلیمی نکا.
پیام مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نکا به سی و دومین یادواره 33 شهید والامقام نیروگاه شهید سلیمی نکا

بسم رب الشهدا و الصدیقین

حقیقت شگفت آور شهید و شهادت که درک آن برای ما پوشیده است، با جلوه گری ظاهری خود، درخشندگی و بالندگی انقلاب اسلامی و ملت ایران در پهنه عالم را سبب شده است.

 این حقیقت ناب، اگر درعرصه جامعه ما با مجاهدت و دور اندیشی آحاد مردم، سازمان ها و نهادهای صاحب مسئولیت و نقش در قبال شهیدان زنده بماند، پیش روندگی آرمانی انقلاب و نظام و پیشرفت ملت و کشور عزیزمان تضمین خواهد شد.

 تردیدی نیست همان طور که از روایات و احادیث معصومین (علیهم السلام) به دست می آید و مقام عظمای ولایت و رهبری (مدظله العالی) نیز بر آن تاکید فرموده اند: گاهی رنج و زحمت زنده نگه داشتن خون شهید از خود شهادت کمتر نیست و این آموزه بزرگ و الهام بخش همه ما را بر می‌انگیزد تا نگذاریم با نشستن غبارهای فراموشی بر روی خاطرات تاریخ ساز شهیدان، میراث ارزشمند آنان در حصار غفلت قرار گیرد.

برگزاری سی و دومین یادواره باشکوه دلیرمردانی که در لحظات حساس دفاع مقدس از سنگر تولید صنعت برق کشور، مظلومانه با جان و دل محافظت کردند، اقدامی فرهنگی و موثر است که با اقتدا به افتخار آفرینان عزیز این نیروگاه رقم خورده است.

 در این فضای معنوی و نورانی که تجلیگاه عزم مومنانه و جهادی برای پایداری تولید برق در کشور است، جا دارد ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی بویژه 33 شهید والامقام نیروگاه شهید سلیمی نکا، شهدای مظلوم و غیور مدافع حرم استان مازندران و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، از یکایک دست اندرکاران برپایی این یادواره که هنرمندانه و مبتکرانه، فرصت مغتنمی را برای درس آموزی، نکته یابی و نکته سنجی از زندگی فاخر شهدا فراهم می آورند، قدردانی و تشکر نمایم.

 در پایان با تاکید بر لزوم درک شرایط خطیر و حساس کنونی که جبهه دشمن، اهداف و راهبردهای پلید خود در تضعیف روحیه جهاد و انقلابی‌گری و بیگانه ساختن جامعه بویژه نسل بالنده و آینده ساز جوان با فرهنگ ایثار و شهادت را با ترفندها و حیله گری‌های گوناگون دنبال می‌کند، از خداوند سبحان می‌خواهیم به ماتوفیق دهد به فضل و یاری او، خورشید فروزان جهاد و شهادت و حقانیت درخشان و مظلومانه یاوران امام عزیز (ره) و رهبری حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را در جغرافیای ایران اسلامی و بلکه جهان اسلام پرفروغ نگه داریم.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات