یک شنبه، 10 فروردین 99 ساعت 03:01 ب.ظ

- اجتماعی

تاریخ 17:22:31 1398/12/24
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران:

واحدهای اقامتی و پذیرایی مازندران در نوروز تعطیل هستند

مازنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: تمامی واحدهای اقامتی، تفریحی و پذیرایی استان در ایام نوروز تعطیل هستند و خدمات ارائه نمی کنند.
واحدهای اقامتی و پذیرایی مازندران در نوروز تعطیل هستند

 

سیف الله فرزانه  اظهار داشت: مازندران بیش از ۳۵۰۰ مجموعه اقامتی، تفریحی و پذیرایی دارد که با توجه به شرایط فعلی کشور در نوروز ۹۹ تعطیل هستند و هیچ خدماتی را ارائه نخواهند کرد.

وی با اشاره به همراهی خوب مردم مازندران در بحث جلوگیری از شیوع این ویروس و ارتباط مؤثر با سامانه تلفنی ۳۳۳۹۱۰۰۷-۰۱۱ گفت: با وجود دغدغه‌های بهداشتی، نیروهای خدوم این اداره کل، دستگاه‌های اجرایی شهرستان و نیروهای انتظامی، بازدیدها را افزایش دادند.

 

فرزانه با اشاره به اهمیت توجه به دستورات وزارت بهداشت در خصوص رعایت بهداشت و عدم خروج از منزل غیر از موارد ضروری، گفت: سفرهای نوروزی، قطعاً به زودی و با همت مردم ایران زمین در فصل زیبای بهار برقرار خواهد شد و مردمان خوب مازندران میزبانی متفاوتی خواهند داشت.

 

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران، گفت: تا امروز بیش از ۸۰۰۰ بازدید از تأسیسات گردشگری سطح استان و اماکن استیجاری غیر مجاز صورت گرفته است و در مجموع ۴۰ خانه و ویلای استیجاری پلمب شده است.

وی همچنین با اشاره به اقدام خوب تعدادی از هنرمندان صنایع دستی و بهره برداران و سرمایه گذاران تأسیسات گردشگری در راستای تولید ماسک و بخشش اجاره بها، گفت: این اقدامات خیر خواهانه، آرامش، که مهم‌ترین دغدغه این روزهای مردم است را به جامعه بازمی گرداند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات