چهار شنبه، 07 اسفند 98 ساعت 05:12 ب.ظ

- ورزشی

تاریخ 10:41:09 1394/06/04
حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران :

وزیر ورزش و جوانان، همزمان با هفته دولت به مازندران سفر می‌کند.

مازنیوز :مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از سفر وزیر ورزش و جوانان، همزمان با هفته دولت در استان خبر داد.
وزیر ورزش و جوانان، همزمان با هفته دولت  به مازندران سفر می‌کند.
 

به گزارش مازنیوز ،  حبیب حسین زادگان در جلسه شورای اداری فریدونکنار اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان در روز پنج شنبه به مازندران سفر می‌کند امیدواریم بتوانیم بهره کافی از حضور وی در استان داشته باشیم.

وی افزود: محمود گودرزی همزمان با هفته دولت برای افتتاح چند پروژه ورزشی در سطح استان سفر یک روزه ای در روز پنجشنبه پنجم شهریور در مازندران خواهند داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: در گرامی‌داشت هفته دولت هر یک از وزرای رئیس جمهور برای بازدید و افتتاح پروژه‌ها به استان‌های مختلف سفر خواهند داشت، اما به جهت اهمیت و جایگاه ویژه ورزش مازندران که قطب و گل سرسبد ورزش کشور محسوب می‌شود، محمود گودرزی  ضمن دیدار و ملاقات با مسئولان ارشد استان، چند پروژه مهم ورزش استان را در هفته دولت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح خواهددکرد.    حسین زادگان گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای حضور خدمتگزاران نظام در محافل عمومی و خصوصی جهت ارائه گزارش عملکرد و ایجاد تعامل دو سویه در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم است.

حسین زادگان افزود: جهت گیری‌های دولت در نظام مقدس اسلامی متکی به آرای مردم بوده که خوشبختانه در برنامه چهارم و پنجم توسعه، این اتکا ملموس است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، با بیان اینکه مازندران توانسه سندهای معتبری را برای برنامه ششم تبئین کند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان در راستای گسترش ورزش‌های قهرمانی و همگانی و توسعه اماکن ورزشی نسبت به تدوین سند توسعه ورزشی استان اقدام کرد.

حسین زادگان، با اشاره به اینکه یکی از جهت گیری‌های ورزش و جوانان استان در اجرای برنامه‌های سند چشم انداز ششم توسعه، استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی است، گفت: برنامه‌های حوزه ورزش و جوانان سند توسعه ششم استان بررسی و تبیین شده و دستورالعمل اجرایی آن به زودی به شهرستان‌ها ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه کسب بیش از 40 درصد مدال‌های المپیک آسیایی سال گذشته به عنوان یکی از افتخارات ورزش مازندران به شمار می‌آید، خاطرنشان کرد: ورزش استان در سال 94 نیز علاوه بر حفظ فرایند قهرمانی توانست بیش از 94 مدال رنگارنگ دیگر را در کارنامه افتخارات ورزش استان ثبت کند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، با اشاره به اینکه حفظ و ارتقای جایگاه کنونی ورزش استان در تمام حوزه‌ها به عنوان بخشی از اولویت‌های این اداره در سال 94 است، گفت: حضور ورزشکاران مازندران در المپیک ریو 2015 برزیل و کسب مدال در رشته‌های مختلف ورزشی نیز از دیگر اولویت‌های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان به شمار می‌آید.

حسین زادگان، با اشاره به اهمیت جایگاه حوزه‌های فرهنگی و جوانان در جامعه، گفت: توسعه ورزش‌های همگانی و قهرمانی و ساماندهی و رسیدگی به امور جوانان به عنوان دو ماموریت مهم و نرم افزاری اداره ورزش و جوانان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که در راستای تحقق این مهم در استان باید تلاش شود.

وی با بیان اینکه فریدونکنار به لحاظ برخورداری از اماکن و امکانات ورزشی به عنوان یکی از شهرستان‌های پیشگام در استان محسوب می‌شود، اظهار امیدواری کرد: بزودی بخشی از نیازمندی‌های باشگاه‌های خصوصی شهرستان فریدونکنار تامین می‌شود.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات