دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 06:06 ب.ظ

- ورزشی

تاریخ 12:39:15 1394/06/14

برد غیر منتظره نساجی در دقیقه ۹۴ مقابل خونه به خونه

ماز نیوز: دو تیم نساجی قائم شهر و خونه به خونه بابل در دربی شمال کشور به مصاف هم رفتند که شاگردان پائولو آلوس در دقیقه94 موفق به پیروزی شدند.
برد غیر منتظره نساجی در دقیقه ۹۴ مقابل خونه به خونه

به گزارش ماز نیوز، دیدار 2 تیم نساجی و خونه به خونه بابل از ساعت 17 در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر برگزارشد و نساجی توانست با تک گل فریبرز گرامی مدافع جلو کشیده این تیم از سد خونه به خونه بگذرد.                                                                     درنیمه اول هیچ کدام از تیم ها موقعیت خاصی روی دروازه حریف مهیا نکردند و در همان نیمه نخست صفر بر صفر به پایان رسید.

اما در نیمه دوم تیم خونه به خونه بازی را در دست گرفت و توانست موقعیت های خوبی را فراهم کند که با بی دقتی مهاجمان این تیم توپ ها یکی پس از دیگری از دست می رفتند.

همچنین در نیمه دوم ، محمد قاسمی نژاد فرصت خوبی را در اختیار داشت که با ضربه این بازیکن توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

پایان بازی نزدیک بود اما در یک ارسال از سمت چپ توسط قاسمی نژاد ،فریبرز گرامی توانست گل پیروزی بخش شاگردان آلوس را به ثمر برساند و نخستین پیروزی این تیم در لیگ آزادگان رقم بخورد.

همچنین شاگردان اکبر میثاقیان با کسب این شکست، کماکان با چهار امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد.

 از حاشیه‌های این دیدار هواداران تیم‌های نساجی مازندران و خونه به خونه در سکو‌های خود به کری‌خوانی در کل بازی مشغول بودند و شور و هیجان خاصی در ورزشگاه حکم‌فرما بود.

بیش از 17 هزار نفر به ورزشگاه وطنی شهرستان قائم‌شهر برای دیدن این بازی آمدند که تعداد بسیاری از تماشاگران به شکل ایستاده این بازی را تماشا می‌کردند.

فریبرز گرامی به دلیل در آوردن لباس در هنگام خوشحالی گل با کارت زرد جریمه شد.

از حواشی نیمه دوم، در پایان بازی مالک باشگاه نساجی مازندران به وسط زمین آمد و همه‌ هواداران "مهدی پرهام" را مورد تشویق خود قرار دادند.

در این بازی تیم نساجی مازندران چهار کارت زرد دریافت کرد و تیم"خونه‌ به خونه" بابل نیز سه کارت زرد دریافت کرد و هر دو تیم سه تعویض انجام دادند که هر کدام یک تعویض اجباری به دلیل مصدومیت بازیکنان در حین بازی داشتند.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات