چهار شنبه، 30 بهمن 98 ساعت 08:11 ق.ظ

- ورزشی

تاریخ 23:32:56 1394/08/11

برگزاری مسابقات هفته دوم دور نخست رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور

مازنیوز :5 نماینده از استان مازندران برابر حریفانشان صف آرایی کردند و یک نماینده از استان در این هفته استراحت داشت .
برگزاری مسابقات هفته دوم دور نخست رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور

 

مازنیوز :در یکی از جالب ترین دیدار های این هفته تیم خوب عمران شهرداری ساری در دیداری خانگی در استادیوم شهدای ساری با نتیجه سه بر یک میهمان خود تیم فوتبال پیروزی گرمسار را با شکست بدرقه کرد .

عمران شهرداری ساری که با هدایت عزیز تقی زاده و با حضور خورشیدی و دزایی پور به عنوان مربی تیم خوبی را راهی مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور کرده است ، در این دیدار علی رغم زدن سه گل موقعیت های زیادی را هم ایجاد کرد که با بی دقتی بازیکنان خطوط حمله ، این موقعیت ها به هدر رفت .

در این دیدار تماشایی گل های شاگردان تقی زاده را سید سجاد ساداتی ،صالح انگاشته و امین صادقی به ثمر رساندند .

به گزارش مازنیوز در دیگر دیدار این هفته تیم خوب شهدای بابلسر در دیداری خانگی میزبان تیم فوتبال نفتون تهران بود .

در این دیدار بابلسری ها با درخشش سرمربی خودشان موفق شدند با نتیجه یک بر صفر نفتون تهران را با شکست بدرقه کنند . در این دیدار تک گل تیم میزبان توسط محمود پور اسدالله ، مربی - بازیکن این تیم و به صورت آکروباتیک به ثمر رسید تا این مربی - بازیکن درخشش خود در این دیدار را با این گل زیبا تکمیل کند .

همچنین دو نماینده دیگر استان مازندران ، تیم های مقاومت نوین ساری و مهیا محراب سوادکوه در برابر حریفانشان در دیداری خارج از خانه یک امتیاز ارزشمند کسب کرده اند . تیم فوتبال مقاومت نوین ساری در دیداری خارج از خانه میهمان تیم فوتبال کاوه پارسا ورامین بود و همچنین تیم فوتبال مهیا محراب سوادکوه میهمان تیم فوتبال شیرین فراز آق قلا بود که هر دو دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید .

 تیم فوتبال استقلال قائمشهر هم تنها بازنده این هفته مازنی ها بود که در دیداری خارج از خانه برابر کیمیا فرآیند تهران تن به شکست 3 بر 1 داد که تک گل این تیم در این دیدار توسط سینا عمادی به ثمر رسید ./مازنداسپرت 

 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات