دو شنبه، 25 شهریور 98 ساعت 07:06 ب.ظ

- ورزشی

تاریخ 22:53:05 1394/10/07
حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران:

تجلیل از مقام ارزشمند قهرمانان و پهلوانان ورزش استان درهفته جاری انجام میشود

مازنیوز:در همایش مدیران کل ورزش و جوانان که به میزبانی قشم برگزار شد، مازندران جز شش استان برتر کشور بوده و در فرهنگی و امور جوانان رتبه دوم کشور دست یافت.
تجلیل از مقام ارزشمند قهرمانان و پهلوانان ورزش استان درهفته جاری انجام میشود

به گزارش مازنیوز، حبیب حسین‌زادگان بعد از ظهر امروز به‌ مناسبت تاسیس سال‌روز وزارت ورزش و جوانان در نشست صمیمی با همکاران این اداره‌کل، اظهار کرد: هفته پرشکوه وحدت یادگار پیر فرزانه انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) است.

وی با بیان اینکه پیام هفته وحدت این است که مسلمانان همه با هم برادرند، تصریح کرد: یکی دیگر از پیام‌های مهم هفته وحدت این است که با دست اتحاد و ذهن هوشیار، در سایه فرامین پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال تفرقه‌افکنی از بیگانگان بگیریم و ضمن حفظ وحدت و یک‌رنگی زیر سایه قرآن‌کریم و سیره رسول اکرم (ص) تحت توجهات ائمه اطهار و صراط مستقیم قرار گرفته و جز خدا برای کسی سرخم نکنیم.

این مسئول با بیان اینکه مازندران سرآمد ورزش کشور محسوب می‌شود، بیان داشت: در همایش مدیران کل ورزش و جوانان که به میزبانی قشم برگزار شد، مازندران جز شش استان برتر کشور بوده و در فرهنگی و امور جوانان رتبه دوم کشور دست یافت.

این مسئول با اشاره به اینکه در حوزه قهرمانی و همگانی نیز اقدامات خوبی صورت پذیرفت، افزود: تجلیل از مقام ارزشمند قهرمانان و پهلوانان ورزش استان که به عنوان سرمایه و محور توسعه ورزش استان تلقی می‌شوند، را در هفته جاری پیش‌رو داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در پایان اهمیت ارتقای دستگاه ورزش از سازمان به وزارت را به نفع ورزش کشور دانست و کار و تلاش بیشتر در حوزه جوانان را مورد توجه قرار داد.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات