Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/maznews1/public_html/libraries/Helper.php on line 367
حمایت از قهرمانان ورزشی محسوس شود - مازنیوز
چهار شنبه، 07 فروردین 98 ساعت 05:01 ق.ظ

- ورزشی

تاریخ 19:13:04 1397/01/01
سید مجید محمدیان

حمایت از قهرمانان ورزشی محسوس شود

مازنیوز: ورزش مازندران در سال گذشته عملکرد موفقی داشته است در این بین نقش برجسته مربیان و پیشکسوتان و ساماندهی و برنامه ریزی هیات های ورزشی و تلاش مدیران دستگاه ورزش و تلاش و ممارست ورزشکاران استان غیر قابل کتمان می باشد.
حمایت از قهرمانان ورزشی محسوس شود

هرچند تلاش های گسترده ای در جهت ساماندهی امور ورزشی توسط دستگاه ورزش مازندران صورت گرفته است اما نباید با نسخه قدیمی به استقبال سال جاری برویم در سالی که ورزشکاران مازنی بایستی در مرداد ماه شایستگی های خود را در بازی های آسیایی جاکارتا به نمایش بگذارند.

باید حمایت دستگاه ورزش مازندران از ورزشکاران بسیار بیشتر از سال گذ شته باشد تا نام ورزش ایران به واسطه ورزشکاران مازنی مانند همیشه پرآوازه شود.

اعتبارات و منابع مالی توسط دستگاه ورزش در استان به درستی باید هزینه شود و در از ریخت و پاش های بی مورد جلوگیری شود زیرا ورزش مازندران در سال مهم ورزشی قرار دارد و انتظارات از ورزش استان بالاست.

نقدهای پیرامون دستگاه ورزش باید به درستی مورد تحلیل قرار گیرد و از بی اعتنایی به نظرات کارشناسی پرهیز شود تا بتوانیم سربلندی ورزش مازندران در رویداد مهمی چون بازی های آسیایی جاکارتا دست پر باشیم. نقدهای سازنده در جهت رشد فزاینده افتخارات ورزش مازندران موثر واقع خواهد شد.

نقش دستگاه ورزش مازندران علی رغم برخی تحلیل ها در موفقیت کاروان ورزشی ایران تاثیر گذار می باشد و نمی شود آن را کتمان کرد.

ملاک و سهم عملکرد دستگاه ورزش در پایان بازی های آسیایی بر اساس میزان حمایت از مازنی های کاروان ورزشی خواهد بود.

همچنین در سال جاری باید در بخش استعدادیابی توانمندی استان را افزایش دهیم و آن را منوط به فعالیت های نمایشی در قالب برگزاری همایش های استعدادیابی ندانیم.

ورزش ایران به مهمترین رویداد جهان المپیک ۲۰۲۰ توکیو نزدیک می شود و در اینخصوص نقش پر رنگ مازندران طنین انداز خواهد شد.

دستگاه ورزش مازندران با شفاف سازی عملکردهای خود در حوزه های ورزشی می تواند بخشی از نگرانی های جامعه ورزش را مرتفع نماید.

در سال گذشته موفقیت ورزش مازندران چشمگیر بود برای امتداد موفقیت ها در سال جاری و در حالی که بهار فصل تغییر و تحول شدن است با افزایش تدبیر در حوزه مدیریت ورزشی و رفع نقصان موجود شاهد امتداد در روند موفقیت های ورزش مازندران باشیم.

سید مجید محمدیان

فعال رسانه ورزشی

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات