چهار شنبه، 09 بهمن 98 ساعت 08:11 ق.ظ

- ورزشی

تاریخ 02:12:50 1393/05/31

حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران هفته بعدمعرفی میشود

مازنیوز:معاون پارلمانی، حقوقی و استانی وزارت ورزش و جوانان گفت: مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان های بوشهر، مازندران و خراسان شمالی تغییر می کنند.
حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران هفته بعدمعرفی میشود

امیررضا خادم روزسه شنبه به مناسبت هفته دولت در نشستی با خبرنگاران افزود: مدیران استانی باید ارتباط خوبی با استانداران و نمایندگان مجلس داشته باشند تا بتوانند وزارتخانه را درحل مشکلات مالی و اعتباری یاری کنند.

وی افزود:اگرچه مدیران ورزش دراستان ها عملکرد قابل قبول و خوبی داشته اند اما چندشاخص برای ارزیابی این مدیران در نظر گرفته ایم و براساس آن تعدادی از این مدیران در استان های خراسان شمالی، مازندران و بوشهر و دیگر استان ها تغییر خواهند کرد.

خادم با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی 28 سوال از وزیر ورزش و جوانان طرح کرده بودند که 22 سوال را با رایزنی قبل از اینکه به کمیسیون برسد جواب دادیم و شش سوال مانده است که در حال رایزنی هستیم ، یک سال را هم در کمیسیون جواب داده ایم.

وی ادامه داد:بدترین شغل در این وزارت خانه معاونت پارلمانی است، زیرا از یک سو باید انتظارات مجلس و نمایندگان را پاسخگو باشم واز سوی دیگر پاسخگوی دستگاه مربوطه باید بود، طی شش ماهی که از حضور من در وزارت ورزش و جوانان می گذرد اعلام می کنم که این وزارتخانه یکی از صادق ترین و سالم ترین دوران فعالیت های خود را سپری می کند.  

معاون پارلمانی، حقوقی واستانی وزارت ورزش وجوانان بیان داشت: در حوزه استانی هم دراین مدت، 17 مدیر ورزش و جوانان تغییر کردند، اما این تغییرات به دلیل عمکردبدآنان نبوده،بلکه هدف ارتقاسطح روابط مدیران استانی و نمایندگان مجلس بود.

وی گفت:در شش ماه گذشته تیم های کارشناسی در استان ها مستقر شدند تابرعملکرد ادارات کل نظارت داشته باشند که این نظارت نسبت به گذشته بسیار متفاوت و جدی تر است.

خادم درخصوص لایحه بودجه وزارت ورزش و جوانان در مجلس گفت: با توجه به اینکه سه وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان رای اعتماد نیاوردند، فرصت لازم برای جذب اعتبار وپیگیری این موضوع درکمیسیون تخصصی از دست رفت و تنها فرصت باقیمانده حمایت از لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق بود که درخواست وزارت ورزش و جوانان 550 میلیارد تومان اعتبار بود و مجلس شورای اسلامی درنهایت با یک هزار و 200 میلیارد تومان یعنی 120 درصد رشد موافقت کرد.

وی در باره کم بودن اعتبارات ورزشی بخش زنان و اینکه چه تلاشی برای حضور بانوان در سالنهای ورزشی انجام شده است؟ گفت: هیچیک از این دو مورد به حوزه فعالیت من مرتبط نیست اما باور دارم که اعتبارات بخش زنان ناکافی است و معاونت بانوان وزارت ورزش وجوانان درحال پیگیری این موضوع هست.پس از ماهها کشمکش بر سر تغییر مدیرکل دستگاه ورزش مازندران، دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان طی حکمی، "حبیب حسین زادگان" را به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران منصوب کرد.


احمد سعادتمند مدیرکل معزول ورزش و جوانان مازندران در آذرماه سال 1391 به این سمت رسیده بود. ورزش پرافتخار مازندران در طول حدود 21 ماه حضور وی، دوران پرتلاطمی را سپری کرده بود.


بر پایه این گزارش، آئین تودیع و معارفه احمد سعادتمند و حبیب حسین زادگان صبح روز دوشنبه سوم شهریورماه برگزار خواهد شد.


شایان ذکر است، حبیب حسین زادگان اهل شهرستان ساری است و مدیرکلی حراست استانداری مازندران در دوران اصلاحات و ریاست هیأت تنیس مازندران را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

مازنیوز انتصاب حبیب حسین زادگان به سمت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران را به ایشان تبریک عرض نموده و موفقیت شان را در این عرصه آرزومند است.

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات