چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 03:07 ب.ظ

- دانشگاه

تاریخ 21:39:01 1398/05/15
سیدارشان دلیلی دارنده رتبه 6 کنکور سراسری در رشته ریاضی و فناوری

روزی 12 ساعت درس می‌خواندم

مازنیوز:سید ارشان دلیلی متولد 13 خرداد 1380 از شهرستان ساری در کنکور امسال در رشته ریاضی و فنی موفق به کسب رتبه ششم شد؛ او در یک خانواده چهار نفره زندگی می‌کند، یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.
روزی 12 ساعت درس می‌خواندم

به گزارش مازنیوزبه نقل از خبرگزاری فارس :سید ارشان دلیلی متولد 13 خرداد 1380 از شهرستان ساری در کنکور امسال در رشته ریاضی و فنی موفق به کسب رتبه ششم شد؛ او در یک خانواده چهار نفره زندگی می‌کند، یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.

*روزی 12 ساعت درس می‌خواندم

سیدارشان دلیلی درباره وضعیت و شیوه درس‌خواندش که منجر به کسب رتبه ششم در کنکور سراسری در شته ریاضی و فنی شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری گفت: در ابتدا روزی ساعت 7  ساعت و در این اواخر 12 ساعت درس می‌خواندم.

وی در ادامه داد: در مدرسه دو زنگ کلاس کنکور داشتیم و کلاس‌هایش متفاوت و خیلی موثر بود معلم‌های خوبی داشتم و خانواده تاثیر زیادی از نظر آرامش روحی برای من داشتند و از همه نظر من را حمایت کردند.

سید ارشان دلیلی درباره اینکه قرار است که در چه رشته‌ای درس بخواند؛ عنوان کرد: دوست دارم مهندسی کامپیوتر در دانشگاه صنعتی شریف قبول شوم.

 

*فعالیتی در فضای مجازی نداشتم

دارنده رتبه 6 کنکور سراسری در رشته ریاضی و فناوری با اعلام اینکه پیامم به کنکوری‌ها این است که تلاش‌شان را برای رسید به موفقیت مضاعف کنند که در این روند تلاش خدا به آنها کمک می‌کند و هر کس تلاش کند خدا جوابش را می‌دهد.

وی درباره اینکه آیا دارنده رتبه ششم کنکور اهل فضای مجازی است، تصریح کرد: زمانی که درس را شروع کردم در فضای مجازی نبودم و دیگر فعالیتی نداشتم، چرا که فضای مجازی در زمان درس 100 درصد تاثیر منفی دارد.

*از سال دهم شروع به درس خواندن کردم

وی درباره اینکه آیا پیش‌بینی داشتید که با این رتبه قبول شوید؛ گفت: خدا را شکر کردم که رتبه 6 را کسب کردم ولی این را هم باید عنوان کنم که از سال دهم شروع به درس خواندن کردم و سال یازدهم تلاشم را بیشتر کردم.

دارنده رتبه 6 کنکور سراسری در رشته ریاضی و فناوری در پاسخ به این پرسش که پیامت به کنکوری‌ها چیست، گفت: پیامم به کنکوری‌ها این است که تلاش خود مضاعف کنند و هر کس تلاش کند خدا جوابش را می‌دهد.

 

منبع فارس مازندران

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات