چهار شنبه، 24 مهر 98 ساعت 04:07 ب.ظ

- دانشگاه

تاریخ 16:18:00 1398/05/16

پیام تبریک سرپرست دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

مازنیوز:در آستانه فرا رسیدن هفدهم مردادماه، سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار، دکتر کوروش نوذری سرپرست دانشگاه مازندران پیام تبریکی صادر کرد متن پیام، بدین شرح می‌باشد
پیام تبریک سرپرست دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

بسم الله الرحمن الرحیم

قُلِ الحَقَّ و لاتأخُذکَ فِی‌اللَّهِ لَومَةُ لائمٍ

                              حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت‌گری نهراس.    پیامبرگرامی‌اسلام(صلوات‌الله‌علیه)- کنزالعمّال     

       سلام و درود خدا بر خبرنگاران شهیدی که با سلاح رسانه، سنگر دفاع از استقلال و آزادی را در مقابل قدرت‌های سلطه‌‏گر جهانی، حفظ کردند و در این مسیر افتخارآمیز به دیدار محبوب شتافتند. سلام و درود خدا بر وقایع‌‌نگارانی که احترام قلم را پاس می‏‌دارند و آن‌ را جز در مسیر حقیقت و عدالت به‌کار نمی‏‌گیرند.

       خبرنگاران، تجسم امانت‌داری، دلسوزی و رفتار متعهدانه‌اند. سلامت فرهنگ و فکر هرجامعه‌ای‌، مرهون قلم‌فرسایی و اهتمام بی‌وقفه  اصحاب‌رسانه است. چه زیباست زبانی‌که در مسیر حق، به‌سخن آید و اندیشه‌ای‌که در مقابل قلم حق، زانو زند.

       عشق را زمانی می‌توان مشاهده نمود که خبرنگاری به عشق بشریت و به‌تصویرکشیدن آلام‌شان، دشوار‌ترین شرایط را تحمل کرده، خود را به‌خطر می‌اندازد، پرچم آگاهی و امید را به‌اهتزاز در‌می‌آورد و به‌جایگاهی می‏‌رسد که جز رضایت حضرت دوست، نمی‌‏بیند.

      این‌جانب روز خبرنگار، یادروز باشکوه تلاش‌گران عرصه اندیشه و قلم را به‌ تمامی خبرنگاران صدیق میهن‌اسلامی و بویژه فعالان عرصه اطلاع‌رسانی استان مازندران تبریک گفته، ضمن‌گرامی‌داشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، از هنرمند آسمان و زمین– خداوند منان-  تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق‌گویی در عرصه آگاهی مسالت می‌نمایم.

روزتان فرخنده و قلم‌تان پایدار دلاور‌مردان و شیر زنان خستگی‌ناپذیر اطلاع‌رسانی

 

دکتر کوروش نوذری

سرپرست دانشگاه مازندران


منبع روابظ عمومی دانشگاه مازندران

 

نظر شما

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

کاربر گرامی، وارد نمودن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و آدرس وب‌سایت اختیاری می‌باشد.
تبلیغات