دبیر سومین جشنواره ابوذر مازندران

داوری جشنواره ابوذر توسط مرکز مطالعات رسانه وزارت ارشاد انجام می شود

مازنیوز:حسین احمدی دبیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران از برگزاری این جشنواره در ۹ قالب خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و مقاله، تیتر، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی و مونشن گرافی توسط سازمان بسیج رسانه استان خبر داد

دبیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران از برگزاری این جشنواره در ۹ قالب خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و مقاله، تیتر، عکس، کاریکاتور، اینفوگرافی و مونشن گرافی توسط سازمان بسیج رسانه استان خبر داد.
حسین احمدی مهلت ارسال آثار را ۲۰ آذرماه اعلام و اظهار کرد: برای اولین بار سامانه جشنواره طراحی و خبرنگاران می توانند آثار خود را در آدرس aboozarmaz.ir بارگذاری کنند.
وی به مکاتبات دبیرخانه جشنواره با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و به تبع آن با مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت ارشاد در رابطه با داوری آثار اشاره کرد و گفت: به دلیل اهمیت موضوع داوری و بالابردن کیفیت جشنواره، از داوران خُبره و توانمند ملی در ارزیابی آثار استفاده خواهد شد.
دبیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران از پالایش مطالب رسیده و حذف موارد کپی در دبیرخانه جشنواره خبر داد و افزود: هر خبرنگار می تواند در دو بخش و هر بخش ۳ اثر در بازه زمانی اول آذر سال ۱۳۹۹ لغایت ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ارسال کند.
احمدی کیفیت آثار را بر کمیت آن ارجح دانست و از خبرنگاران خواست با تولید آثار کیفی در جهت پویایی جشنواره تلاش کنند تا در نهایت آثار ارزنده ای برای اختتامیه جشنواره کشوری ابوذر ارسال شود‌.
وی با اعلام اینکه تلاش می کنیم کتاب جشنواره همزمان با اختتامیه آن منتشر و توزیع شود، اضافه کرد: در دسترس قرار گرفتن آثار برتر، چراغ راه رسانه ها در راستای کیفی سازی محتوایی خواهد بود.
دبیر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر مازندران، محورهای جشنواره را دفاع مقدس، کرونا و کمک مومنانه، بسیج و حوزه های اقدام، بصیرت و دشمن شناسی، مطالبه گری و امیدآفرینی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، مبارزه با آسیب های اجتماعی، تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها، مدیدیت مصرف و صرفه جویی، محیط زیست و گردشگری، مسائل صنفی خبرنگاران، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه و علمداران‌ ولایت عنوان کرد
احمدی در پایان از همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای برگزاری جشنواره قدردانی و از سایر دستگاه های مرتبط خواست در این اقدام فرهنگی مشارکت کنند.

 

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار