جاده‌های مازندران ،برفی و لغزنده رانندگان احتیاط کنند

مازنیوز:رییس پلیس راه مازندران: با توجه به بارش برف و لغزنده بودن محور‌های ارتباطی، رانندگان احتیاط کنند

رییس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودرو‌ها امروز جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰ در جاده‌های هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر عادی و روان است.


سرهنگ جهان تاب با اشاره به اینکه شرایط جوی در جاده‌های کناره بارندگی و لغزندگی معابر گزارش شده افزود: در همه محمور‌ها بارش باران داریم و در محور‌های کوهستانی به ویژه گردنه های ولی آباد در محور کندوان و امامزاده هاشم در محور هراز بارش برف را هم داریم.

 

وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت جوی موجود؛ سطح جاده‌ها لغزنده است به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مطمئنه حرکت کنند، تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و برف پاک کن و وسایل گرمایشی خودرویشان را قبل از حرکت کنترل کنند.


رییس پلیس راه مازندران همچنین رانندگان را به پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز، حرکات مخاطره آمیز و توقف لحظه‌ای خودروها در سطح جاده‌ها  توصیه کرد.

 


سرهنگ جهان تاب خاطر نشان کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

 


همچنین ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی استان مازندران مستقر و آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار