بیاینه سپاه کربلا به مناسبت سالگرد شهدای خان طومان:

شهدای کربلای خان طومان راه آزاد سازی قدس شریف را هموارتر کردند

مازنیوز:اردیبهشت هرسال برای ایران اسلامی بویژه مردم مومن، ولایتمدار و شهید پرور مازندران با خون رزمندگان پرافتخاری که در جبهه خان طومان درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، رنگ مقاومت گرفته است.

سپاه کربلا مازندران به مناسبت ۱۷ اردیبهشت ماه سالگرد شهدای کربلای خان طومان بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ. بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ

۱۷ اردیبهشت سال ۹۵ نقطه عطفی در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی به ویژه دیار علویان است که فرزندان معنوی امام خمینی (ره) در میدان شجاعت و مقاومت، با تاسی به سالار احرار جهان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در دفاع از جبهه جهانی حق علیه باطل ایستادگی کردند و در مقابله با شقی‌ترین دشمن نسل بشریت تکفیری‌های جنایتکار که فرزندخوانده‌های آمریکا و ایادی استکبار، برای حفظ حریم ولایت و امامت جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته و در جوار حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) به اصحاب آخر الزمانی سیدالشهدا (علیه السلام) پیوستند.

اردیبهشت هرسال برای ایران اسلامی بویژه مردم مومن، ولایتمدار و شهید پرور مازندران با خون رزمندگان پرافتخاری که در جبهه خان طومان درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند، رنگ مقاومت گرفته است و امسال سالروز شهادت شهدای کربلای خان طومان که همزمان شده با روز جهانی قدس یادآور این اصل اساسی در گفتمان مقاومت است که امنیت، عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون دلیرمردانی در لباس مدافعان حرم، بویژه سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی است که رویای خاورمیانه جدید را به کابوسی برای استکبار جهانی تبدیل و راه آزاد سازی قدس شریف را هموارتر کردند.

برکت خون حماسه سازان مدافع حرم کربلای خان طومان که نقطه آغاز فتوحات محور مقاومت در جنگ‌های نیابتی علیه ایران اسلامی بوده است طومار جبهه تکفیری‌ها و داعشی را درهم پیچید و دیپلماسی مقاومت را به عنوان قدرت نرم جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین المللی به دنیا مخابره و قدرت بازدارندگی را در کشور تقویت کرده است.

۱۶ آلاله سرخ حماسه حسینی برگ زرینی از تاریخ کتاب مقاومت ملت ایران اسلامی هستند که در عهد و پیمان با ولایت به علمدار کربلا اقتدا کردند و در عصر حاضر به عنوان فاتحان قله‌های رفیع عزت و اقتدار درجهان مطرح بوده و پرچم آزادی و استقامت شان بر دستان مستضعفان و آزادگان دنیا تا نابودی استکبار جهانی بویژه آمریکای جنایتکار و رژیم کودکش صهیونیستی محکم و استوار نگه داشته می‌شود و هرگز روی زمین گذارده نخواهد شد.

سپاه کربلا مازندران با گرامیداشت و یاد و خاطره شهدای مظلوم کربلای خانطومان، و تجدید عهدی ناگسستنی با شهدای والامقام مدافع حرم، تا رسیدن به نهضت جهانی حضرت حجت (عجل الله تعالی فرج شریف) ادامه دهنده راه شهیدان بوده و درپاسداری از حریم ولایت و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دست طمع دشمنان را قطع خواهد کرد

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار