وزیر فرهنگ: امام خمینی(ره) هیچ‌گاه در ایمان به مردم تردید نکرد

مازنیوز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سی و دومین سالگرد رحلت بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در توییتی نوشت: امام خمینی (ره) سلاحش مردم بود و به مردم ایمان داشت و هیچ‌گاه در این باور تردید نکرد، نیازمند بازسازی این باوریم

سیدعباس صالحی در حساب رسمی خود در توییتر چنین نوشت: امام در قبال قیام بالسیف (مبارزه مسلحانه) قیام علی السیف را برگزید اما سلاح‌اش مردم بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره)، هیچ‌گاه در این باور تردید نکرد، حتی آن‌ شبانگاه که به زندان و  یا تبعیدش بردند و آن روزها که خیابان‌ها از گارد و تانک پر شدند.

صالحی در پایان تاکید کرد: او (امام) به مردم ایران ایمان داشت. نیازمند بازسازی این باوریم!

 

به گزارش ایرنا، چهاردهم خرداد ماه سال ۶۸، امام خمینی (ره) که با نَفَس برحقش بر کالبد ملت جان دوباره‌ای بخشیده بود، به دیار باقی شتافت. با گذشت سی و دو سال از آن تاریخ، همچنان این روز از تقویم یادآور عروج بزرگ‌مردی است که با بنیان ایدئولوژی حکومت‌داری اسلامی لرزه بر اندام ابرقدرت‌های غرب و شرق انداخت و کرامت و عزتمندی را به ملت ایران هدیه داد.

امروز با گذشت بیش از سه دهه از عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، ملت ایران همراه و همگام با جمع کثیری از دیگر مسلمانان جهان همه ساله در نیمه خردادماه ضمن گرامیداشت این روز ، یاد و خاطر رهبر کبیر انقلاب را نیز گرامی می دارند.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار