نماینده مردم بابل در مجلس:

کشاورزان بابل بی آب مانده اند/ بی لیاقتی مسئولان وزارت نیرو مشهود است

به گزارش مازنیوز مهدی سعادتی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به مسئولان وزارت نیرو گفت: به دلیل مشکلات پیش آمده در امر آبرسانی به کشاورزان کلانشهر بابل و کمبود شدید آب، مشکلات بسیاری برای مردم پیش آمده است و متاسفانه سهم 30 ساعته ما از آب روخانه هراز 10 روز است که قطع شده، لذا انتقال آب به چندین منطقه در حوزه انتخابیه با مشکل روبروست و در پی آن محصولات کشاورزان به نتیجه نمی رسد و به تولید و فروش ضربه وارد می شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کشاورزان ما پناهی ندارند و بی لیاقتی دست اندرکاران وزارت نیرو که بیت المال را از بین می برند، مشهود است، افزود: باید از این بحران بزرگ اجتماعی با مدیریت صحیح آب منطقه ای عبور کنیم.

وی ادامه داد: زمانی که 16 هزار میلیارد تومان برای طرح آبرسانی از خلیج فارس به کرمان تخصیص داده می شود که بحق نیز است، به راحتی می توان مشکل آب مازندران را حل کرد، اما طرح پروژه انتقال از سرمنشأ را دوباره به تهرانی ها داده اند. سعادتی بیان کرد: باید به اعلام شکایت رسمی تعداد کثیری از روسای ستادها و هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراها با فوریت رسیدگی کرد.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار