افتتاح شعبه بانک ملی و جایگاه پلیس در هادی‌شهر

به گزارش مازنیوز: از مازندران، علی اصغر باقرزاده نماینده مردم شهرستان بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح شعبه بانک ملی و استقرار جایگاه پلیس راهنمایی رانندگی در بخش رودبست هادی‌شهر، اظهار کرد: پشت چنین اتفاقات مهمی همت و اراده‌ای قوی نهفته و این فقط با اتحاد، یکپارچگی و‌همدلی بین مسوولان امکان‌پذیر است.

 

وی افزود: متاسفانه در طول مدت حضورم در مجلس شورای اسلامی شاهد این بودم که مسؤول، مدیر و یا اداره‌ای با عدم همکاری موجب روی زمین ماندن مطالبات چندین ساله مردم می‌شود. *مطالبات مردم نباید روی زمین بماند باقرزاده تصریح کرد: ارائه خدمات به مردم و رفع نیازهای آن نشان‌دهنده این است همه پای کار بوده و دغدغه دارند و مطالبات مردم برایشان اهمیت دارد، اینجا مشخص می‌شود یک مسؤول مردمی است یا برای حفظ میز خود تلاش می‌کند.

 

نماینده مردم شهرستان بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسؤولان باید جنم داشته باشند و از خود اراده به خرج دهند تا مطالبات مردم روی زمین نماند و زحمات اصلی اتفاقات مهم این شهر را مسؤولان محلی انجام دادند. *۲۵ درصد سهام بانکی متعلق به بانک ملی است

خانعلی رشیدی رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان مازندران با اعلام اینکه افتتاح بانک ملی و استقرار پلیس راهنمایی رانندگی از مشکلات عمده بخش بوده است، بیان کرد: این دو اتفاق مهم در حالی رقم خورد که توسعه شبکه بانکی در بانک ملی ممنوع و طبق مصوبات هیات دولت در جهت کوچک‌سازی است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱۶ واحد بانکی در مازندران ادغام شد، اضافه کرد: افتتاح شعبه هادی‌شهر با پیگیری مسؤولان محلی این شهر یکی از محدود افتتاح‌های شعبه جدید بانک ملی بود‌.

رشیدی با اشاره به اینکه نقش بانک ملی در اقتصاد کشور بی‌بدیل است، تاکید کرد،: در استان مازندران ۲۵ درصد سهم بانکی متعلق به بانک ملی است و مابقی مربوط به سایر بانک‌ها است، صددرصد سهام این بانک متللق به آحاد مردم است، اگر یک ریال سود داشته باشد به حساب مردم واریز می‌شود.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان مازندران ادامه داد: زمانی داشتن بانک ایرانی آرزو بود، ایرانی‌ها بعد از ۱۴۰ سال در شهریور ماه سال ۱۳۰۷ اولین بانک را با نام بانک ملی آن هم با مدیریت یک آلمانی راه‌اندازی کرد، گذشت تا اینکه امروز بانک ملی بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ شعبه در کشور دارد‌. ا

ین مسؤول خاطرنشان کرد: استکبار برای نخستین بار اولین بانکی که تحریم کرد، بانک ملی بود، این بانک مهم دولتی حدود ۹۳ سال قدمت دارد و امروزه در جای جای میهن اسلامی آثاری از بانک ملی قابل رویت است، بانک ملی در اغلب زیرساخت‌های کشور نظیر سدسازی‌ها، ساخت بزرگ‌راه‌ها و دانشگاه‌ها سهیم است. وی در پایان افزود: بانک ملی منشا خیر و برکات زیادی است، در ایام کرونا در بحث معیشت با پرداخت وام ازدواج با سود پایین و همچنین با پرداخت ۳ هزار و ۵۰۰ مورد کمک‌هزینه خرید تبلت یاری گر مردم این استان مازندران بود.

گفتنی است؛ در پایان مجتبی طالبی به‌عنوان مدیر شعبه و سروان زعفرانی به‌عنوان راهور هادی شهر منصوب شدند. به گزارش مازنیوز؛ هادی‌شهر و بخش رودبست دارای ۳۲ روستا، ۳۱ هزار نفر جمعیت و چندین کارخانه و مراکز تولیدی است.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار