پشت پرده مشکلات اقتصادی کشور، فساد اداری است

به گزارش  ماز نیوز، مهدی سعادتی در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: از شاخص‌های اصلی انقلابی‌گری پایبندی به ارزش‌های مبنایی اسلام و آرمان‌های انقلاب و داشتن همّت بلند برای رسیدن به استقلال همه‌جانبه کشور است.

وی افزود: حساسیت در برابر دشمن و داشتن تقوای دینی می‌تواند استقلال کشور را حفظ کند؛ رمز موفقیت برای داشتن شهری آباد نیازمند روحیه جهادی و انقلابی مدیران است و هر جا یک مدیر انقلابی فعال و پرتحرک داشتیم کار پیش رفت و هرجا مدیریت‌های ضعیف، بی حال، ناامید، غیرانقلابی و بی تحرک داشتیم، کارها متوقف مانده یا به انحراف رفته است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در پشت پرده بسیاری از مشکلات اقتصادی و گرانی موجود در کشور اختلاس و فسادهای اداری است که باید با آن مبارزه شود، خاطرنشان کرد: چالش‌های اقتصادی پیش‌رو نباید مانع از خدمات‌رسانی به مردم شود، معتقدم نباید به بهانه وجود مشکلات رسیدگی به مطالبات مردم روی زمین بماند.

سعادتی گفت: مسئله کرونا فقط مربوط به دانشگاه علوم پزشکی و یا کادر درمان نیست بلکه باید همگان برای از بین بردن این ویروس به میدان بیایند وهیچ کس نباید در این راستا کوتاهی کند. *کارآمدها باید جایگزین ناکارآمدی شوند علی کریمی‌فیروزجایی نیز در این جلسه اظهار کرد: برای حل مشکلات کشور و سروسامان دادن به این اوضاع به اندکی تدبیر بین مدیران نیازمندیم و باید این ناکارآمدی‌ها جایگزین کار آمدها شود و همگان برای ساختن کشور تلاش کنند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: عقب‌ماندگی تقویت زیرساخت‌های کشور باید از بین برود و پیشرفت جایگزین عقب ماندگی‌های مزمن در امور شود که در این راستان نیازمند مدیران توانمند و جهادی هستیم. *تمام کارها در دفاع مقدس برای خدا بود علی اکبرنژاد از پیشکسوتان دفاع مقدس در این جلسه اظهار کرد: در دفاع مقدس تمام کارها برای رضایت خدا بود نه برای خود نمایی؛ کاری که برای خدا باشد دیده خواهد شد و این امور باعث پیروزی این کشور در آن دوران شده است.

وی تصریح کرد: زمانی باید فاتحه کشوری را خواند که زنان بی‌عفت و مردان آن بی‌غیرت شوند و آن زمان باید برای آن کشور گریست؛ اگر غیرت در کشوری نهادینه شود آن زمان تمام دعواهایی که برسر دیده شدن مطرح است قابل حل خواهد بود و این از رموز موفقیت ما در دوران پرافتخار دفاع مقدس بود. *جذب ۱۲۴ میلیارد اعتبار برای بابل فرماندار شهرستان بابل نیز در این جلسه با بیان عملکرد قرارگاه کرونا اظهار کرد: از جمله اقدامات مناسب این قرارگاه تشکیل ستاد مردمی این شهرستان برای نخستین‌بار در کشور برای خرید تجهیزات و نیازمندی‌های کادر درمان برای بهبود شرایط کرونایی در کشور بوده است، با وحدت و انسجام در این شهرستان باید از مشکلات عبور کرد و در جهت رشد و توسعه کشور گام برداشت.

قربانعلی ولیزاده اضافه کرد: در حال حاضر با حضور نمایندگان فعال در مجلس و با توجه به تحریم‌های اقتصادی با تلاش و پیگیری نمایندگان این امر هیچ‌گاه مانع از جذب اعتبارات نشد و اعتبارات خوبی در سال گذشته برای تسریع و تکمیل پروژه‌های آبرسانی و راه‌های مواصلاتی و همچنین راه مواصلاتی معدن گلیران که از اعتبارات ملی بود برای این شهرستان جذب شد و همچنین با خرد نکردن اعتبارات و اولویت‌بندی برای تکمیل پروژهای نیمه کاره جذب و اجرایی شدند. وی از جذب ۱۲۴ میلیارد تومان اعتبار در سال جاری برای شهرستان بابل خبر داد و گفت: این رقم نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار