جاده مازندران بارانی و لغزنده

مازنیوز:جاده کوهستانی مازندران هم اکنون بارانی، لغزنده و مه آلود است، رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد خودرو‌ها هم اکنون درجاده‌های هراز ، سوادکوه ، کندوان ، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.


سرهنگ عبادی افزود: جاده‌های کوهستانی کندوان ، هراز و سوادکوه هم اکنون بارانی و لغزنده است و رانندگان هنگام تردد در این مسیر‌ها با سرعت مطمئنه حرکت کنند.


او با اشاره به خطر ریزش سنگ از کوه گفت: ارتفاعات جاده‌های کندوان محدوده ، ولی آباد و سوادکوه و محدوده گدوگ هم اکنون مه آلود است و رانندگان هنگام تردد از چراغ مه شکن استفاده کنند.


سرهنگ عبادی افزود: پیش بینی می‌شود از بعدازظهر امروز ورودی استان پرحجم شود و تاکید کرد هموطنان از سفر‌های غیر ضروری به مازندران خودداری کنند.


سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهر‌های قرمز و نارنجی استان برقرار است گفت: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام وظیفه هستند.


او افزود: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری ها ، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران را دارند.


مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه‌های استان است.

مازندران ۱۰هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه محور چالوس ، هراز ، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار