حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی

شهیدان را مشعل راه و راهنمای بزرگ بشریت دانست.

مازنیوز:رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم یادواره شهدای روستای کلاریجان شهرستان سوادکوه، گفت خوشبختانه در کشور ما فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی نهادینه شده و ۸ سال دوران دفاع مقدس بیانگر این موضوع است که چگونه جوانان ما با گذشتن از جان و مال خود از این سرزمین و خاک مقدس دفاع کردند

به گزارش مازنیوز:حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجابا اشاره به اینکه شهیدان مشعل راه و راهنمای بزرگ بشریت هستند، گفت: تمسک به شهدا باعث نجات انسان و جلوگیری از ضلالت و گمراهی می‌شود.

حجت الاسلام ادیانی جهاد و تلاش رزمندگان در دوران دفاع مقدس را چیزی فراتر از جهاد برای آب و خاک برشمرد و گفت: به همین لحاظ ثمره این شهادت‌ها فراگیر شدن پیام انقلاب و شهدا در سراسر دنیا در بین ملت‌های مظلوم است.

او گفت: نظم و امنیت پایداری که بر کشور حاکم است مرهون جانفشانی و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در درون و برون مرزهاست که با گذشتن از جان و مال خود عزت و سربلندی را به میهن هدیه می‌کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: خانواده شهدا امروز حق بزرگی بر گردن ما دارند چرا که با صبر و مقاومت خود به ما درس ایمان و تبعیت از ولایت دادند.

حجت الاسلام ادیانی گفت: پیروی از راه امام خمینی (ره)، شهدا و همچنین تبعیت از فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) راه سعادت و پیشرفت کشور است تا در بحران‌ها به سلامت بیرون آییم و آسیبی به مملکت نرسد.

یادواره شهدای گرانقدر روستای کلاریجان و یادبود مهاجر شهید فیض اله غضنفری شهرستان سوادکوه با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، جمعی از فرماندهان نظامی، انتظامی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم در حسینیه مرکزی شهدای این روستا برگزار شد.

 

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار