دکترمصطفی بازوند

جزئیات تشییع پیکر شهید محمدامین کریمیان در بابلسر

مازنیوز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر، جزئیات مراسم استقبال و تشییع پیکر شهید را در این شهرستان تشریح کرد

به گزارش مازنیوز به نقل ازخبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، مصطفی بازوند ز در نشست با خبرنگاران، اظهار کرد: باعث افتخار ماست که در تلاقی محرم حسینی، خادمی شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام محمدامین کریمیان را انجام می‌دهیم.

وی افزود: چهار کمیته امنیت، فرهنگی، رسانه و فضای مجازی، پشتیبانی برای استقبال، وداع و تشییع پیکر مطهر شهید پیش‌بینی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر بیان کرد: پیکر مطهر شهید را روز شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۲ از ساری تحویل می‌گیریم که پیش‌بینی ما این است تا ساعت ۱۴ در شهرستان بابلسر مستقر باشیم. 

بازوند درباره جزئیات مراسم استقبال که به‌صورت خودرویی در شهرستان بابلسر برگزار می‌شود، گفت: ساعت ۱۶ استقبال در میدان امیر پازواری، ساعت ۱۶:۳۰ قرائت زیارت عاشورا در روستای سرحمام، ساعت ۱۷ موکب استقبال در روستای کاسگرمحله، ساعت ۱۷:۲۰ استقبال در میربازار، ساعت ۱۷:۳۰ موکب استقبال جنب بانک صادرات بابلسر، ساعت ۱۷:۴۵ استقبال در مسجد جامع هادی‌شهر، ساعت ۱۸ قرائت زیارت عاشورا در مسجد امام حسین(ع) هادی‌شهر و در جوار مزار شهدای گمنام، ساعت ۱۸:۴۵ موکب استقبال در بابل‌پشت بابلسر، ساعت ۱۹ موکب استقبال در میاندشت بابلسر و ساعت ۱۹:۱۵ موکب استقبال در مسجد ولی‌عصر(عج) بابلسر را خواهیم داشت. 

وی ادامه داد: در پایان مراسم استقبال  پیکر مطهر شهید به سپاه ناحیه بابلسر منتقل و از ساعت ۲۰ الی ۲۳:۳۰ جهت برگزاری مراسم وداع در منزل شهید و مصلی بهنمیر به این بخش منتقل می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابلسر یادآور شد: پس از اجرای مراسم وداع، پیکر مطهر شهید ساعت ۲۴ به هیئت محبان‌الجواد(ع) در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) و ساعت ۲۴:۳۰ به هیئت ثارالله(ع) در پارکینگ یکم ساحلی منتقل می‌شود.

 بازوند با اعلام اینکه برنامه مراسم تشییع در روز تاسوعای حسینی خواهد بود، اضافه کرد: در این روز ساعت ۸ مراسم نظامی‌های بابلسر به میزبانی سپاه ناحیه، ساعت ۹ مراسم طلاب استان مازندران به‌همت حجت‌الاسلام قلی‌پور امام جمعه و سازمان تبلیغات بابلسر به‌میزبانی سپاه بابلسر، ساعت ۱۵:۳۰ تشییع پیکر مطهر از سپاه بابلسر به سمت میدان شهدای بیت‌المقدس و اقامه نماز بر پیکر مطهر شهید، از ساعت ۱۷:۳۰ تشییع در شهر بهنمیر از مقابل حوزه علی ولی‌الله(ع) بهنمیر در بازارسر به سمت خیابان اصلی و سپس حاجی‌کلا را در دستور کار داریم.

وی در پایان گفت: پیکر مطهر شهید بنا بر وصیت شهید در مزار شهدای حاجی‌کلای بهنمیر تدفین می‌شود.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار