گازرسانی ۱۴۷ روستای مازندران بهره برداری و کلنگ زنی شد

به گزارش ماز نیوز، قاسم مایلی رستمی مدیرعامل اداره گاز مازندران عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های گازرسانی با اشاره به جشن شکر گزاری عملیات گازرسانی ۵۶ روستای مازندران تصریح کرد: عملیات گازرسانی به ۵۶ روستای مازندران با اعتبار ۱۴۰ میلیارد تومان به پایان رسید و همچنین کلنگ زنی ۹۳ روستای دیگر سطح استان با اعتبار ۴۲۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت.

به گفته مایلی رستمی، علی رغم مشکلات موجود در جهت رفع این امر در حوزه‌ی راه، محیط زیست و منابع طبیعی گام‌های خوبی برداشته شد. این مسئول اضافه کرد: اداره گاز مازندران خدمات گازرسانی به افراد تحت پوشش کمیته امداد تا سقف ۶ میلیون تومان به صورت رایگان انجام می‌دهد.

عبدالرضا بابایی فرماندار نکا در ادامه با اشاره به عملکرد دولت در خدمات رسانی به مردم از افتتاح و کلنگ زنی ۳۳ پروژه با اعتبار بالغ بر یکصد و ۳۱ میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

وی تکمیل پروژه‌ی گازرسانی به روستاهای نکا را از مهمترین طرح‌های بزرگ خدماتی و عمرانی برای مردم منطقه‌ی هزارجریب یاد کرد که ۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای بهره برداری از این طرح هزینه شد.

فرماندار نکا همچنین تصریح کرد: ۳۸ میلیارد تومان در حوزه‌ی کشاورزی اعمم از بهره برداری مرغداری گوشتی و گلخانه‌ی روستای کوهسارکنده در دستور کار قرار می‌گیرد.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار