نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:

اساس فرهنگ لیبرالی خشونت و شهوت است

مازنیوز:حجت الاسلام تویسرکانی با تصریح بر اینکه راهبرد نظام در مقابل اغتشاشگران مماشات و ضعف نیست،گفت: راهبرد نظام در مقابل اغتشاشات اخیر بر اساس قرآن و شرح صدر بود.

یادواره گرامیداشت ۴۰۰ شهید روحانی و طلبه استان مازندران با حضورحجت‌الاسلام والمسلمین تویسرکانی نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور، آیت الله لائینی نماینده، ولی فقیه در مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا و جمعی از علما، مدیران حوزه‌های علمیه و خانواده‌های معزز شهدای روحانی پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات غدیر ستاد سپاه استان برگزار شد

 

حجت الاسلام تویسرکانی در این یادواره،با اشاره به اینکه تلاوت و توجه به قرآن میتواند انسان را از آشوب های ذهنی نجات بدهد، گفت: کسی در فتنه برنده است که دچار آشوب ذهنی نشود تا بتواند حقایق را ببیند و قاطع و محکم باشد.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین به حدیثی از امام کاظم (ع) اشاره کرد و افزود: کسی که در این جنگ شناختی امر را از قران نگیرد از گزند فتنه‌ها عبور نمی‌کند و گرفتار می‌شود.

حجت الاسلام تویسرکانی در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه بایددر فتنه‌ها کار فرهنگی کرد، گفت:کار فرهنگی باید محتوای قرآنی داشته باشد.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین به آیاتی از سوره فرقان هم اشاره و اضافه کرد: اگر بخواهیم حوادث، آشوب‌ها ،فتنه‌ها و این هتک حرمت‌ها را ریشه یابی دقیق کنیم، به مهجوریت قران برمیگردیم.

 
حجت الاسلام تویسرکانی با تصریح بر اینکه سیستم آموزشی عالی باید بر اساس قرآن بازیابی و بررسی شود، بیان کرد: نه صرف قرائت قران بلکه محتوای قرانی  و فرهنگ قرانی باید در اموزش عالی، آموزش و پرورش و حوزه‌ها حاکم باشد.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به پرتاپ موشک قاره پیما ایران اشاره کرد و گفت:ما یک نیروی دفاعی قدرتمند داریم که در تمامی زمینه ها، جز کشور‌های ابرقدرت دنیا در جزوه مسائل دفاعی و مستقل به شمار می رود؛ و این توفیقات بخاطر اینکه نیرو‌های مسلح تحت رهبری حکیم قرانی کار می‌کند.

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه در اقتصاد و سیاست و آموزش کشور منویات رهبری حکیم اجرا نشده خاطرنشان کرد: اگر قران و عترت در این عرصه‌ها حاکم شود، آشوب و اغتشاشی رخ نمیدهد. باید به وسیله قران و عترت سیستم شرک آلود جهانی  را نابود کرد نه اینکه آن را پذیرفت.

 
نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تصریح بر اینکه سیستم مشرکانه جهانی بر آموزش عالی حاکم است، خاطرنشان کرد: راهبرد نجات انسان عمل به قرآن است.

حجت الاسلام تویسرکانی در ادامه با اعلام اینکه امر به حجاب در قرآن آمده است، گفت: اگر کسی مروج بدحجابی است در مقابل حکم خدا ایستاده و ایستادگی در برابر روحانیون نیست.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ایات قرآن تاکید کرد: سازش با امریکا موجب خروج از اسلام می شود و این آیه صریح قرآن است

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه تقیه، ترسیدن و ترساندن در اجرای احکام الهی حرام است ، افزود: شهدا برای اجرای احکام الهی ترسی نداشتند و برای این امر جان خود را نثار کردند و تمامی شهدا به چیزی جز اسلام فکر نمی کرند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با علام اینکه باید پرچم اسلام را در برابر فرهنگ لیبرالی بالا نگه داشته باشیم ، افزود:فرهنگ لیبرالی بر دو پایه خشونت و شهوت استوار است و دست پروردگان فرهنگ لیبرالی آن طلبه جوان را شکنجه و به شهادت رساندند.

حجت الاسلام تویسرکانی در ادامه با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر، آشوبگران اعتراف می‌کنند از مشروب و مواد مخدر استفاده کردند و دست به تخریب و قتل می زدند، گفت: اعتراض و انتقاد قاعده وقانون دارد. در دانشگاه شریف که مهد علم در جهان و ایران شناخته شده، برای یک جوان تا مدرک لیسانس هفتصد میلیون از بیت المال خرج میشود، اما در اغتشاشات اخیر شاهد هتاکی این قشر دانشجو بودیم و این محصول فرهنگ لیبرالی است.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تصریح بر اینکه دانشگاهی که ۸ هزار دانشجو دارد، اما چند نفر دست به تخریب اموال دانشگاه میزنند، و  رسانه‌های بیگانه آن‌ها را بیشمار می‌دانند، افزود: رسانه های ضد نظام در حال القای ترس و ناامیدی در بین مردم هستند.

حجت الاسلام تویسرکانی در ادامه به برجام اشاره کرد و گفت: دشمنان اعتراف کردند همه این آشوبها بخاطر این است ایران تسلیم آمریکا شود و برجام راامضا کند.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه با عنایت خدای متعال ، لطف حضرت ولی عصر(عج) و به برکت خون شهدا ایران در حال عبور از تحریم حداکثری ،جنگ ترکیبی همه جانبه و جنگ جهانی رسانه ای دشمن است، گفت: دشمن از قدرت ایران به وحشت افتاده است.

حجت الاسلام تویسرکانی با بیان اینکه شهدای اخیر مظلومانه به خاطر ولایت به شهادت رسیدند، اضافه کرد: خون شهدا عامل بقای انقلاب اسلامی است.

 

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین  با اعلام اینکه آنهایی که آرزوی براندازی نظام را دارند و یا به  نوعی در حال خودنمایی بر علیه نظام هستند، آب در هاون می کوبند،خاطرنشان کرد:دشمن به دنبال ایجاد حرکات هیجانی و کشته سازی است و دشمن از کشته شدن احدی ناراحت نمی شود.

حجت الاسلام تویسرکانی با تصریح بر اینکه راهبرد نظام در مقابل اغتشاشگران مماشات و ضعف نیست،گفت: راهبرد نظام در مقابل اغتشاشات اخیر بر اساس قرآن و شرح صدر بود.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به سخنان فرمانده کل سپاه که ما با همین جوانانی که فریب خورده بودند به سراغ دشمنان می رویم، خاطرنشان  کرد:دشمن نمیخواهد یک کشور قدرتمند و قوی توسط یک نظام دینی با نگاه اهل بیت(ع) ساخته شود.اما بر اساس اراده الهی ایران اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است.

به گفته حجت الاسلام تویسرکانی دشمنی دشمنان با ایران،مسجد، قران،روحانیت،سپاه و مظاهر دینی بخاطر اسلام و قرآن است و همین عامل باعث رسوایی دشمنان می شود.

نماینده، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین  با بیان اینکه بغض دشمنان از رهبر معظم انقلاب بخاطر تدابیر حکیمانه و قرآنی معظم له است، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب حکیمانه نگاه می کنند، حکیمانه تصمیم میگیرند و دشمنان بخاطر همین از دست رهبر ما عصبانی هستند و ما به آنها می گوییم از این عصبانیت بمیرید

منبع خبرگزاری بسیج

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار