امید نیک‌نژاد مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران

تامین بخش مهمی از بازار کاغذ در کارخانه چوب و کاغذ مازندران

مازنیوز:مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران  کارخانه چوب وکاغذ مازندران سال آینده با ۶۵ هزار تن تولید کاغذ بخش بزرگی از نیاز آموزش و پرورش برای چاپ کتاب‌های درسی و بخشی از نیاز بازار نشر را مرتفع خواهد کرد

امید نیک‌نژاد مدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران  افزود: با تلاش نیروهای کارآمد، آمار ۹ ماهه تولید سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد در کارخانه کاغذ مازندران کاغذ ام. اس هفتاد تا همین امروز ۵۸۵ تن تولید شده بود، اما در مدت ۹ ماهه تولید به ۲۷ هزار و ۳۴۰ تن کاغذ رسیدیم که آمار نشان می‌دهد ۷۰ برابر افزایش داشته ایم.

نیک نژاد با تاکید بر این مطلب که ریالی کمک دریافت نکردیم، خاطر نشان کرد: تا پایان سال بیش از ۴۵ هزار تن تولید خواهیم داشت، اما وعده می‌دهیم با اهتمام دولت آمادگی داریم به ۶۵ هزار تن کاغذ چاپ و تحریر برای سال بعد برسیم.

یاد آور می شود وضعیت کارخانه مازندران که به عنوان مجموعه‌ی صنعتی با ظرفیت بالا، دچار رکود شده بود، که در زمان حضور آیت الله رئیسی در قوه قضائیه، مشکلات این کارخانه مورد بررسی قرار گرفت و با مساعت وی خوشبختانه طی یکسال گذشته این کارخانه با  اتکا به نیرو‌های داخلی، متحول شد و تولید کاغذ داخلی در این کارخانه افزایش چشمگیری داشته است.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار