رضا علیخانی

تشکیل قرارگاه ساماندهی معابر استان مازندران

مازنیوز:علیخانی معاون عمرانی استاندار مازندران قرارگاه ساماندهی معابر مازندران جهت رفت و روب سطح کل استان تشکیل شد

به گزارش مازنیوز:رضا علیخانی در جلسه ساماندهی معابر و پوشش مازندران عاری از زباله، پیش از ظهر امروز با بیان اینکه وضعیت زباله استان به بحران تبدیل شده است، اظهار کرد: جهت ساماندهی معابر مازندران و پاکسازی سطح استان از زباله و نخاله، قرارگاه ساماندهی معابر مازندران شکل گرفت و احمدی مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران به عنوان مسئول قرارگاه منصوب شد.
وی از انتخاب مسئول برای هر مسیر تعیین شده مازندران جهت پاکسازی از زباله و نخاله خبر داد و افزود: مسئولین مسیر مکلف به اجرای دستورالعمل قرارگاه هستند و کوتاهی از مدیران پذیرفته نیست و با عاملین قصور نیز برخورد می شود.
معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران عاری از زباله و پاکسازی معابر و خیابان و جاده ها از منویات استاندار است، تصریح کرد: فرمانداران، بخشداران، شهرداران، دهیاران و راهداری مکلف به اجرای دستورالعمل هستند و همه امکانات و نیروی انسانی برای این کار باید به خدمت گرفته شود.
علیخانی استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد را در پویش مازندران عاری از زباله را مهم برشمرد که در این طرح از توانمندی آنها استفاده خواهد شد، گفت: جهت ارزیابی عملکرد مسئولین استانی، شهرستانی و محلی در این طرح، کمیته نظارت نیز در این قرارگاه تشکیل شد و تکلیف نظارت بر حسن اجرای کار را دارد


وی از همه مسئولین قرارگاه خواست قبل از نوروز زیباسازی شهر، روستاها و جاده های مازندران انجام شود و پس از نوروز نیز پاکسازی ادامه یابد و تداوم داشته باشد، و در ادامه افزود: محل دپوی زباله توسط فرمانداران تعیین تکلیف شود در صورت نبود ظرفیت در شهرستانها، از اماکن دپوی زباله شهرستان‌های همجوار استفاده می‌شود.
معاون عمرانی استاندار تصریح کرد: تمام امکانات دهیاری‌ها نیز برای اجرای این طرح در راستای زیبایی مازندران استفاده می شود.

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار