استوری انتقادی مداح معروف مازنی (خالق اثر بابا رضا) از مدیران دولت انقلابی !

مازنیوز: یک مداح نام آشنای مازندرانی در آستانه ماه محرم و برگزاری مراسمات دهه اول ، از مسئولان شهری بابلسر به شدت انتقاد کرد .

به گزارش مازنیوز ، شنیده ها حاکی از آن است که با توجه به استقبال جوانان از مراسمات محرم هیت ثارالله شهرستان بابلسر با مداحی کربلائی روح الله رحیمیان که امسال اثرِ بابارضا از این مداح در ایام ولادت امام رضا (ع)  مورد استقبال پرشور مردم کشور عزیزمان گردید و موج عظیمی در بین نوجوانان و خانواده ها ایجاد نموده ،  با توجه به‌ مخالفت مدیران در تهیه مکان لازم برای پوشش جلسات محرم با مشکل مواجه گردیده  است . 

بر اساس این گزارش ، بیش از بیست سال می باشد که این هیئت به جهت مواجهه با استقبال پرشور جوانان از مراسمات و فقدان مکان محل متناسب با جمعیت ، دهه اول محرم را در سالن‌های ورزشی شهر بابلسر برگزار می نمود  که متاسفانه امسال با مخالفت برخی مدیران دولتی  مواجه گردیده که موجب ناراحتی قشر عظیمی از عاشقان اباعبدالله که عموما از جوانان و نوجوانان می باشند ،گردیده است .

روح الله رحیمیان مداح نام آشنای این هیئت که با وجود دعوت از دیگر شهرستان های کشور ، ترجیج می دهد همه ساله در مازندران و شهر بابلسر حضور داشته باشد در واکنش به این کم لطفی مدیران دولت انقلابی ! با انتشار یک استوری خواستار رفع این مشکل شد .

اختصاص سالن های ورزشی در ایام محرم و دیگر مناسبت ها برای مراسمات مذهبی و ملی در همه شهرهای استان و کشور و حتی پایتخت مرسوم است و معلوم نیست مدیران دولت در بابلسر ، چرا مانع تراشی می نمایند .

گفتنی است هر ساله هزاران جوان و نوجوان عاشق حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از بابلسر و دیگر شهرهای استان و حتی کشور در مراسمات هیئت معظم ثارالله شهرستان بابلسر حضور می یابند .

عضویت در خبرنامه

سرتیتر اخبار